prani

filtry.png
Co se ještě loni zdálo být daleko, je nyní skutečností. Netrvalo to ani 366 dnů a rok 11111011000 je tady. Bude jako jeho předchůdce v mnoha ohledech ve znamení dalšího internetového rozvoje? Buď jak buď, stejně jako každý rok, ani tentokrát nemůžeme v jeho sváteční první den opomenout předat vám přání a vzkazy vybraných autorů Lupy i redakce.

"Přeji čtenářům Lupy, aby v oslnění z rychlého a laciného Internetu, bezpečného a bezchybného softwaru a úžasných služeb nezapomněli na to, že venku je také svět a že jsou věci, které prozatím po IP přenášet neumíme, i když jsou důležitější než cokoliv, co je online. "
Vojtěch Bednář

"Čtenářům přeji vše nej* do nového roku, zároveň aby život nebrali lehkovážně s přílišným s nadhledem, ale spíše jej zkoumali pod Lupou. Z pohledu bezpečnosti se máme určitě nač těšit, bude zajímavé sledovat, co si pro nás temnější strana Internetu připraví. A abych nezapomněl - váš online banking je dočasně mimo provoz, pošlete mi proto, prosím, svůj login a heslo pro ověření funkčnosti ;-)."
Ondřej Bitto

"Všechno nej..."
(poznámka redakce: autor zjistil, že přání čtenářům není honorováno podle počtu znaků a opět tedy prokázal svůj pověstný altruismus; kdo zná misantropii Pavla Housera, je za tuto podobu přání nadto rád, protože z toho, co skrývají ony tři tečky, lze mít oprávněné obavy.)
Pavel Houser

"Do roku 2008 přeji všem čtenářů serverů Internet Info nejen skutečně vysokorychlostní Internet, ale i ty správné aplikace pro jeho využívání. Mimo Internet přeji hodně zdraví, štěstí (protože na Titanicu byli zdraví skoro všichni) a pohody.
Provozovatelům serverů Internet Info přeji čtenáře, kteří budou naladění na aktuálně vydávaný obsah.
Českému Internetu samotnému přeji úspěšné vyrovnání se s problémy a výzvami, které ho v roce 2008 čekají (zpomalení tempa růstu, snad konečně rozvoj IPv6, DNSSEC). "
Michal Krsek

"Nechť je osmička na konci nového letopočtu magická, a ne tragická."
Jiří Peterka

"Vážení a milí, přeji vám všechno nej nej nej do nového roku, a to nejen v oblasti internetu a IT. Tedy kromě opravdu nezbytných věcí jako co nejrychlejší připojení k síti a dokonalou obranu proti virům a dalším bubákům vám všem přeji i takové detaily jako hodně štěstí, zdraví a pohody. A IPv6 pro všechny! "
Jan Rylich

"Čtenářům Lupy přeji do roku 2008 Web verze 2.0, CSS verze 3, DOM úrovně 4, HTML verze 5, IP verze 6 a štěstí a zdraví verze nekonečno. "
Pavel Satrapa

"Všem čtenářům Lupy i těm, kterým v žilách koluje internetová krev, přeji beznásledkové zvládnutí zvýšeného přísunu kalorií i přechodu na nový letopočet. "
Martin Schreier

"Stejně jako loni přeji čtenářům do nového roku alespoň trochu lásky a dobré děti. Ale letos si dovolím přát i Nový rok 2.0 ;-)"
Jan Wagner

K výše uvedeným přáním se upřímně připojuje také celá redakce Lupy i související posádka vydavatelství Internet Info. Vážíme si vaší přízně i vašich rostoucích řad (v říjnu vás podle NetMonitoru bylo 293 347) a i v následujícím roce budeme dělat vše pro to, abyste se na naše stránky rádi vraceli. Do nového roku vám přejeme dostatek rychlého a levného Internetu i sil na jeho využití ve váš prospěch, samozřejmě také zdraví a štěstí. A nezapomeňte: štěstí přeje připraveným. Má-li tedy nový rok patřit i vám, raději si pospěšte, podle některých náznaků je již téměř rozebraný...

Displayed 1675 times.

Discussion

* To post comments please login or register
LEGO® is a trademark of the LEGO® Group, which does not sponsor, authorize or endorse this web site.
© cubiculus.com, All rights reserved.